איי-בוק-יו  
 
דף הבית | איך זה עובד | לקוחות מספרים | אודות | מחירון | צור קשר
 
     

לקוחות מספרים

אנו מאמינים שעדות ישירה מלקוחות שמשתמשים במערכת היא הדרך הטובה ביותר להתרשם מאיכות התוכנה והשרות.
כדי להמחיש את העוצמה של ibooqu אספנו מדגם של חלק קטן ממה שלקוחותינו אמרו עלינו במהלך השנים (מאז 2009, ליתר דיוק).

כרטיס מומחה

"העבודה עם המערכת הזו מהווה נדבך לוגיסטי ומהותי חשוב מהעסק שלנו. היא מורידה נטל עצום מעבודתנו עם מסה מתרחבת של לקוחות, ומאפשרת לנו לצמוח ביתר קלות ובביטחון שהמידע שלנו מאוחסן בידיים בטוחות ואמינות. קביעת התורים העצמית משתפת למעשה את לקוחותינו בניהול המרפאה, מה שמחזק את השותפות שלנו אתם ואת תחושת הקהילתיות שהיא ליבה הפועם של המרפאה שלנו.
היחס הסבלני והאדיב מצידכם, ביחד עם גמישות ויצירתיות להתאמת המערכת לצרכנו הייחודיים נושבים רוח רעננה במפרשים ומפיחים תחושת שותפות לחזון רחב יותר של טיפוח מרחב עסקי אנושי, אדיב וקהילתי, שמעצים את כל השותפים לו. תודה רבה, אנחנו מצפים להמשך התפתחותנו המשותפת. "
מרים פלשמן - סינית בקמפוס

 

"אני עובדת עם תוכנת ibooqu כבר 8 חודשים והיא בעצם מתפקדת כמזכירה אישית שלי. תהליך קביעת התורים קל ופשוט. המטופלים יכולים בקלות לקבוע, לבטל ולהזיז תורים לעצמם. הם מקבלים תזכורת מהמערכת גם במייל וגם בסמס. המערכת שולחת לי הודעות ממטופלים המעוניינים לקבל ייעוץ.
כל העבודה קלה, פשוטה, ומאוד תורמת לניהול הקליניקה השוטף. אני מאוד מרוצה מהעבודה עם התוכנה ושמחה להמליץ לכל המעוניין ."
אפרת אברמסון Dip. Ac. - רפואה סינית למשפחה

 

"כמובילי טכנולוגיה, אנו יכולים להצהיר כי המוצר של ibooqu הוא הטוב בתחומו וצוות ibooqu תמיד נמצא זמין לכל בעיה בכדי לתת את הפתרון הטוב ביותר במהירות וביעילות. מזה כשנתיים, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם ibooqu בכדי לספק ניהול יומן במענה אנושי ובאינטרנט ללקוחותינו. בעקבות שיתוף הפעולה המוצלח ביננו, התקדמנו ברבות הזמן לשיתוף פעולה אסטרטגי.  כחלק מהאסטרטגיה מוטת שירות הלקוחות שלנו, אנו בוחנים כל העת כיצד ניתן לעזור ללקוחותינו לחסוך בעלויות התפעול. בעזרת ibooqu, הצלחנו לעזור ללקוחותינו לחסוך עשרות אחוזים בעלות המענה האנושי אותו אנו מספקים. אנו, בטלאופיס, מרוויחים לקוחות מרוצים ונאמנים שנדהמים שוב ושוב מהיכולת והרצון שלנו לעזור להם להקטין עלויות ולהשיג את הטכנולוגיה הטובה ביותר האפשרית. ".
דני קירש - מנכ"ל טלאופיס

 

"בהתחלה היה לי קשה להסתגל לרעיון, חששתי מ"איבוד שליטה".  אף פעם לא היה לי חשש שווא שכזה... בחיים לא אחזור לנהל את הקליניקה כמו שעשיתי בעבר.  בחיים לא! מדהים עד כמה שזה יעיל, בחלומותיי הוורודים ביותר לא תיארתי לי את זה כך".
שון גודמן - קצה המחט

 
 

"הלקוחות מאוהבים במערכת. לכמה מהלקוחות היותר מבוגרים לא נוח עם האוטומציה, אז לאלה אני עונה בטלפון. מדובר פה בפחות מ 10% מהלקוחות  אני חוסך 90% מהזמן של קביעת תורים!"
גדעון רז - רזי הבריאות

 

"כשקראתי את המשפט באתר "זה פשוט ממלא לך את הקליניקה באופן אוטומטי", היו לי ספיקות אבל עם ההצלחה הן התבדו מהר מאוד.  אני כבר לא צריכה לבזבז את זמני בקביעת ועדכון תורים.  הנגישות ללקוחות והקידום בגוגל תורמים לצמיחת העסק. ובנוסף, זה פשוט מדהים כמה זה נוח, קל ויעיל לעבוד עם ibooqu. אני התמכרתי וכמוני גם לקוחותי. ibooqu הפך לדף הבית של העסק, במשרד, בבית ואפילו בנייד."
עינב עברי - קוסמטיקה משלימה

 

הבטחה: פשוט לא תבין איך יכולת לעבוד בלי ibooqu.  לא תחזור לעבוד איך שעבדת בעבר לעולם.

לחצו כאן להשארת פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

 

הצטרף עכשיו