איי-בוק-יו  
 
דף הבית | איך זה עובד | לקוחות מספרים | אודות | מחירון | צור קשר
 
  כרטיס מומחה

אודות ibooqu - התוכנה המובילה בישראל לזימון תורים באינטרנט

ibooqu הינה מערכת ותוכנת אינטרנט לניהול תורים, קביעת תורים, וזימון תורים באינטרנט. המערכת מאפשרת לכל עסק המקבל לקוחות לפגישות, קבלת קהל או תורים לנהל את התקשורת עם הלקוחות תוך חיסכון ניכר בעלויות וחיסכון עצום בזמן המוקדש לתיאום פגישות או תיאום תורים ובכך לשפר את התהליך התפעולי בעסק.

המערכת כוללת אתר אינטרנט עסקי, קידום בגוגל, מערכת ניהול לקוחות ויומן אינטרנטי המאפשר לחשוף את שעות הקבלה של העסק לגורמים חיצוניים כגון: מחלקת שירות הלקוחות, מוקדי שירות, או אף אל לקוחות הקצה (למשל מטופלים של מרפאה) וכך להעביר אליהם חלק ניכר מתפעול זימון התורים.

אנו מאמינים שתוכנה צריכה להיות פשוטה להפעלה – ללא דריברים, ללא עדכונים וללא תלות במערכת ההפעלה, פשוטה לתפעול ובשורה התחתונה משתלמת. ע"י שימוש בתוכנה כשרות דרך האינטרנט אתה משוחרר מהצורך לדאוג כיצד זה עובד ומה הטכנולוגיה. אתה פשוט צריך את זה עובד מבלי להתעמק בהחלטות טכנולוגיות.

אנו מאמינים בשקיפות והגינות. המודל של ibooqu הוא פשוט ומשתלם. אין חוזים דרקונים, אין התחייבויות ואין עלויות נסתרות. השרות הוא חודשי אתה מחליט אם אתה רוצה להמשיך או להתנתק. Ibooqu הוא מיזם מיסודה של חברת Csoft שהינה אחת החברות המובילות בארץ בפיתוח פתרונות אינטרנט מבוססי מוצרי IBM, Java ו Open source.

הצוות המוביל של החברה עובד במשותף מעל ל 10 שנים ושותף בהצלחה לפרויקטים. בין לקוחותינו חברות ביטוח, בנקים, חברות מתחום התקשורת ועוד.

 
 

עופר שפירא - מייסד

עוסק בפרויקטים מבוססי אינטרנט מעל 10 שנים במגוון רחב של פרוייקטים וטכנולוגיות. בעל ניסיון עשיר בניהול עסקי וניהול פרוייקטים טכנולוגים. כיום, מנכ"ל ומייסד חברת Csoft. חברה שהוקמה בשנת 2006 ועוסקת בפיתוח פרוייקטים טכנולוגים בסביבת מוצרי IBM. החברה נחשבת למובילה בתחומה בארץ. לפני Csoft עבד עופר ב בבנק הפועלים שם ניהל והקים את פרויקט "פועלים באינטרנט לעסקים". לפני בנק הפועלים, כיהן כמנהל תפעול של חברת Scepia שהיא אחת מחברות האינטרנט המובילות בישראל. עופר בוגר לימודי MBA במסגרת התכנית למנהלים, Executive MBA, באוניברסיטת ת"א ובעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת חיפה.

 
 

שימי בורנשטיין - מייסד

לשימי הכרות טכנולוגית עמוקה במגוון רחב של סביבות וכלי פיתוח, וניסיון רב בפיתוח פרויקטים טכנולוגים גדולים וחדשניים. כיום, מנהל טכנולוגיות ראשי ומייסד חברת Csoft. שימי היה שותף והוביל פרויקטים מורכבים בחברות כמו אמדוקס, בנק הפועלים, פלאפון ועוד. לפני Csoft עבד בבנק הפועלים, כארכיטקט תוכנה ראשי בפרויקט "פועלים באינטרנט לעסקים". במשך תקופה השתתף בפיתוח המוצר של חברת ההזנק YCD. לפני כן עבד כראש צוות תוכנה בחברת Scepia. שימי בוגר תואר ראשון בקולנוע מאוניברסיטת תל אביב.

 
 

נעה אבטליון - מנהלת מוצר

בשמונה השנים האחרונות עוסקת נעה במכלול הנושאים של ניהול מוצר. החל מאפיון דרישות, אפיון פונקציונלי, תכנון UI וניהול פיתוח המוצר עצמו. לפני עבודתה במיזם עבדה נעה כמנתחת מערכות בחברת Csoft. במסגרת עבודתה בחברה הובילה מספר פרוייקטים גדולים כמנתחת מערכות. לפני כן, עבדה נעה בחברת אינטרוויז כחלק מצוות המוצר. במסגרת תפקידה ביצעה אפיונים פונקציונלים ותכנון ממשק משתמש. לפני כן עבדה נעה בחברת Scepia כמנתחת מערכות ומנהלת פרוייקטים. נעה היא בעלת תואר M.Sc במדעי החיים בתחום אימונולוגיה וביוכמיה באוניברסיטת בר-אילן , בהצטיינות, ותואר B.Sc במדעי החיים באוניברסיטת בר-אילן, בהצלחה.

 
 

ניר רדזי – ראש תחום פיתוח אפליקציות

לניר ניסיון של למעלה מ 12 שנים כמהנדס תוכנה וחומרה, במגוון תחומים. ניר הצטרף ל Csoft לפני כשנתיים, ומשמש כראש תחום פיתוח אפליקציות. בדגש על יישומי Web וסלולר. לפני Csoft עבד כמהנדס תוכנה בחברת Samsung במרכז לפיתוח אפליקציות סלולריות. כמו כן, עבד כ 5 שנים בחברת Smart Link, שם התמחה באינטגרציה בין חומרה ותוכנה. לניר B.Sc מהאוניברסיטה העברית בירושלים במתמטיקה והיסטוריה כללית.

 
 

הצטרף עכשיו