איי-בוק-יו  
 
דף הבית | איך זה עובד | אודות | מחירון | צור קשר
 
 

"זה פשוט ממלא לך את הקליניקה באופן אוטומטי!"

לא צריך סקר מסובך כדי לגלות מציאות המוכרת לך מזמן:

אתה "שורף" בין 15% ל 25% מזמנך בקביעת וניהול תורים – או מעסיק מזכירה שזהו תפקידה היחיד.

מלבד הזמן שתהליך הניהול גוזל ממך בפועל, הוא גם מהווה את אבן הנגף העומדת בפני יעילות הקליניקה שלך. ניהול תורים נכון ממלא לך את הקליניקה ומסדר לך את היום במקסימום יעילות.

כרטיס מומחה

היום, או שאתה מנהל את התורים בעצמך תוך בזבוז זמן יקר (מכיר את הטלפונים האינסופיים עם שאלות של הבל וחוסר אפשרות להחליט מתי נוח להם?) – או שאתה מעסיק מזכירה שבמקרה הטוב ביותר עסוקה אולי 20%-50% מהזמן עבורו אתה משלם לה.

מהיום הבעיה הזו פשוט נעלמה – והמחיר פשוט מצחיק.

CSOFT גאה להציג את ibooqu, מערכת ניהול אוטומטית שפותחה בידי מפתחי מערכות של IBM, שפשוט תחולל מהפיכה בניהול הקליניקה שלך.  ibooqu תאיץ את יעילותך וניצול זמנך באופן שמעולם לא שיערת שאפשר בכלל.

... אין צורך להתקין כלום והמערכת זמינה עבורך מכל מחשב בכל מקום בעולם.

... הזמן הנדרש ללימוד המערכת על ידך ועל ידי המטופלים? 2- 3 דקות. 

... זמן הטמעת המערכת בדרך העבודה שלך כיום? 0.

 

"בהתחלה היה לי קשה להסתגל לרעיון" אומר שון גודמן, מטפל ברפואה סינית.  "חששתי מ"איבוד שליטה".  אף פעם לא היה לי חשש שווא שכזה...בחיים לא אחזור לנהל את הקליניקה כמו שעשיתי בעבר.  בחיים לא!"

איך זה עובד

תהליך ההרשמה ל- ibooqu  לוקח בין 5 עד 10 דקות.  המערכת מדריכה אותך צעד אחר צעד בקלות.  עם סיום ההרשמה נוצר לך אוטומטית אתר אינטרנט משלך עם כתובת פשוטה וקלה לזכירה (שגם יישאר שלך – אבל עוד על זה אחר כך...)

והנה מגיע אליך מטופל. 

בא נאמר שמדובר במטופל חדש.  יכול להיות שהוא הגיע אליך לאחר חיפוש בגוגל (ibooqu ממטבת אותך בחיפושי גוגל באופן אוטומטי בלי שום פעולה מצידך, כך שהרבה יותר מטופלים פוטנציאליים ימצאו אותך בלי שום מאמץ - או הוצאה - מצידך).

באתרך רואה המטופל את רשימת הטיפולים שלך, את משך הטיפול והמחיר לכל טיפול. לחיצת כפתור מאפשרת לו להזמין תור מיידית ללא צורך בשיחת טלפון.  פשטות התהליך מסתירה עובדה שעבור מטפלים לא מעטים יש לה משמעות עצומה:

המערכת "סוגרת עבורך את הדיל"! 

ברגע שהמטופל מקליק על כפתור ההזמנה, נפתח לפניו היומן הפגישות הפנויות שלך.  הוא רואה את התורים הפנויים באופן ברור.  קביעת התור נעשית מיידית בלי שאיש מהקליניקה צריך לבזבז אפילו דקה מזמנו.

"המטופלים מאוהבים במערכת. לכמה מהמטופלים היותר מבוגרים לא נוח עם האוטומציה, אז לאלה אני עונה בטלפון" אומר גדעון רז. "מדובר פה בפחות מ 10אחוז מהמטופלים.חשוב על זה הוא אומר, אני חוסך 90 אחוז מהזמן של קביעת תורים!"

 אבל זו רק ההתחלה.

מקסימום מטופלים ביום...כל יום...באופן אוטומטי!

מערכת ibooqu עושה הרבה יותר מאשר "רק" לקבוע תורים עבורך. 

אם הקליניקה שלך מציעה טיפולים שונים האורכים פרקי זמן שונים, עלולים להיווצר "חורים" ביום העבודה שלך.  אתה שם ממילא אך היום שלך עלול להיות מנוצל רק בין 65% - 70% אפילו בימים טובים(!).  ביום בו תצטרף לשירות ibooqu תיפתר ובאופן אוטומטי לחלוטין!

מערכת ibooqu בנויה למקסם את יום העבודה שלך.  אפילו הטובה שבמזכירות לא יכולה לעשות את מה עושה המערכת עבורך באופן אוטומטי.  המערכת עושה זאת בשתי דרכים.

ראשית, ibooqu תארגן לך את מערך התורים באופן שימלא לך את היום באופן אופטימאלי - יום אחר יום, שבוע אחר שבוע, חודש אחרי חודש, שנה אחר שנה.

היחיד שיקבע את רמת התפוסה בקליניקה בכל עת...הוא אתה – וכן, גם זאת בלחיצת כפתור.

אך מעבר לכך, ב-ibooqu יש גם פיצ'ר של "רשימת המתנה" אוטומטית.  מטופל יכול להרשם אליה עם העדפה כזו או אחרת.  במקרה של ביטול, תשלח הודעת דואר אלקטרוני ו-sms למטופל הממתין ויקבע לו או לה תור מיידי אותו יאשר המטופל.  במידה והזמן לא נוח למטופל הספציפי יוכנס מטופל אחר במקומו...והכל אוטומטי. בלי טלפונים ובלי מגע יד אדם.  כל שעליך לעשות זה את מה שאתה טוב בו וזה לטפל...וזהו.

"מדהים עד כמה שזה יעיל"  אומר שון גודמן. " בחלומותיי הוורודים ביותר לא תיארתי לי את זה כך".

 

ועכשיו למשהו עוד יותר משמעותי: ואחד החלקים החשובים ביותר מהפלא של ibooqu הוא הסוף שהמערכת עושה לתופעה המרגיזה ביותר בחייו של כל מטפל מכל תחום:

סוף לאיחורים ולפגישות שנשכחו!

אם אתה כמונו אז אם יש משהו שפשוט מוציא אותך מדעתך אלו האיחורים.

הסיבה ל 90% מהאיחורים והפגישות לא ממומשות היא שכחה, החל מ "הייתי בטוחה שהפגישה ב 12:00" וכלה ב "רגע, הפגישה הייתה היום?? וואלה??"

מטופל שמאחר פשוט זורק לך מקל בגלגלים ומסבך את כל סדר היום. 

מטופל ששוכח פגישה זה הפסד נטו איך שלא תסתכל על זה.  אם תוותר על כסף הפגישה, הפסדת כסף.  מאידך תשלום בעד הפגישה שהוחמצה מביא לא פעם לאיבוד המטופל.

אך ברגע שמטופל שלך קובע תור דרך ibooqu, קורים שני דברים בו זמנית: 

קודם כל המטופל מקבל הודעת דואר אלקטרוני מיידית על קביעת הפגישה.  על ידי לחיצה על קישור אחד הוא יכול לשנות את זמן הפגישה אם יש לו צורך בכך.

אך יתרה מזאת, ביום הפגישה עצמו יקבל המטופל תזכורת - דואר אלקטרוני והודעת SMS - ישר לטלפון הנייד שמזכירה לו את הפגישה ואת השעה היעודה בזמן אמת.  המערכת מונעת איחורים ותורים נשכחים בלמעלה מ-90% מהמקרים!

 

"רק בשביל זה המערכת שווה פי כמה וכמה ממה שהיא עולה " אומר שון גודמן.  "אין לך מושג כמה עגמת נפש ועצבים זה חוסך לי.  אין עוד מערכת בשוק שעושה את זה."


...אבל גם זה עוד לא הכל.

מאגר נתונים אוטומטי

ברגע שנקבע למישהו תור דרך המערכת הוא נכנס מיידית למאגר המטופלים שלך.  אין שום צורך לייבא, לייצא, או להקליד ידנית שום נתונים. 

מאותו רגע והלאה כל האינפורמציה של המטופל, כמה פגישות היו לו וכמה נקבעו לו ומתי - כל המידע הזה תחת ידך מייד. לא צריך מזכירה ואין צורך להקליד את המידע – וממילא אין מקום לטעויות. 

בכל עת תוכל להודיע למטופל על שינויים או כל דבר אחר בדוא"ל וב sms.  המיידע יגיע מיידית ובאופן אוטומטי.  קליק...וזהו!

אך מעבר לכל זאת, מעכשיו יש לך עכשיו רשימת תפוצה פרטית בלי לטרוח להרים אפילו אצבע.  נקראת למילואים במפתיע? אין בעיה. עם ביטול הפגישות תצא הודעה מיידית באופן אוטומטי למטופלים להם נקבעו הפגישות.  קישור בהודעה יביא אותם אל תוך המערכת לקביעת פגישה חילופית. אין צורך לטלפן לאף אחד או להודיע באופן אישי.

אם יש לך הודעה לכלל המטופלים, או שיש לך משהו שהיית רוצה לחלק איתם, כגון מאמר או בלוג, כל מה שצריך זה לחיצת כפתור אחת.  כולם מקבלים את התקשורת שלך באופן מיידי (וכמובן שיש לך את האופציה להסיר מטופל כזה או אחר מהרשימה למשלוח בודד או יותר.)

הבטחה: פשוט לא תבין איך יכולת לעבוד בלי ibooqu.  לא תחזור לעבוד איך שעבדת בעבר לעולם.

התקשרו עכשיו: 03-95-33-805

או לחצו כאן להשארת פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

ועוד  בונוס...

ברגע שתירשם לibooqu תיצור המערכת עבורך אתר אישי שיהווה את כרטיס הביקור האינטרנטי שלך.  דף זה, בעל כתובת קלה לזכירה, יכלול את כל השירותים שאתה מציע ופרטים נוספים.  הדף ממוטב גוגל ויעלה מיידית וביעילות בחיפוש!

 

הצטרף עכשיו