איי-בוק-יו  
 
דף הבית | איך זה עובד | לקוחות מספרים | אודות | מחירון | צור קשר
 
 

חסכון של עד 50% בעלויות החשבון החודשי מבלי להתפשר על מענה אנושי

חברת "טלאופיס" מקבוצת "טלאול" ו ibooqu חברו יחד ויצרו את שרות זימון התורים האיכותי והמשתלם ביותר בישראל!

נשמע דמיוני אבל אמיתי. הלקוחותת שלנו חוסכים בחשבון החודשי ועדיין נהנים משרות זימון תורים אנושי שמדבר אל המטופלים שלך (ולא תפריט קולי ממוחשב)

כרטיס מומחה
 
top box border
מבצע חסר תקדים: הצטרפו עכשיו וקבלו 100 דקות מתנה חינם למשך שלושה חודשים!!

התקשר עכשיו: 1-800-320-310

ibooqu מערכת זימון התורים המובילה בישראל

ibooqu הינה מערכת זימון התורים המובילה והטובה בישראל.

ibooqu היא מערכת זימון תורים ברמה אחרת שנבנתה ע"י מומחי יישומי אינטרנט לאחר מחקר מעמיק על צרכי הלקוחות. המערכת פעילה בהצלחה החל משנת 2008 ועוברת שיפורים מתמידים כתוצאה ממשוב שוטף ותוך התאמה לתנאים הטכנולוגים המשתנים.

טלאופיס - המוקד העסקי האיכותי בישראל

טלאופיס מעמידה שירות המיועד לעסקים קטנים, קליניקות , ועצמאיים הנותנים שירותים באמצעות פגישות אישיות או טלפוניות כגון : רופאים , מרפאות שיניים , מטפלים , יועצים , מורי נהיגה ועוד מוקד השירות והזימון שלנו מנהל עבורך מוקד זימון תורים ,זימון פגישות , ומענה עסקי במענה טלפוני 24 שעות ביממה  365 ימים לאורך השנה , וכל זאת ע"י צוות מיומן ומקצועי.

עכשיו אתם יכולים לנצל את מערכת זימון התורים הטובה בישראל  ובנוסף להנות ממוקד זימון התורים האיכותי בישראל במגוון חבילות גמישות בהתאם לצרכים שלכם. 

השילוב שנותן לכם הרבה יותר - בפחות כסף

אנו מאמינים ש ibooqu היא מערכת אינטואיטיבית ופשוטה לשימוש. אולם, אנו מבינים שיש לקוחות שרוצים לדבר עם נציג אנושי ולא עם מכונה או תפריט טלפוני שיכול להבין רק מספרים. היום כולם מבינים שאיכות הטיפול היא תוצאה של התנהלות הקליניקה מול המטופלים.

בעזרת ibooqu חלק מהמטופלים יכולים לנהל את הפגישות שלהם בעצמם וכך להקטין את כמות השיחות למוקד הטלפוני (וגם למרפאה) ובכך להקטין באופן משמעותי את ההוצאה החודשית.

"טלאופיס ו ibooqu הם השילוב המשתלם והחסכוני ביותר של מענה אנושי יחד עם מערכת זימון תורים הטובה בישראל.

 
 
 

התקשרו עכשיו: 1-800-320-310

או לחצו כאן להשארת פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם
 
 
 

הצטרף עכשיו