איי-בוק-יו  
 
דף הבית | איך זה עובד | לקוחות מספרים | אודות | מחירון | צור קשר
 
 

ibooqu - תוכנת זימון תורים באינטרנט

ibooqu הינו שירות אינטרנטי המספק תוכנה לניהול יומן תורים. הפתרון מאפשר לחשוף את שעות הקבלה של העסק לגורמים חיצוניים כגון: מחלקת שירות הלקוחות, מוקדי שירות, או אף אל לקוחות הקצה (למשל מטופלים של מרפאה) ולהעביר אליהם חלק ניכר מתפעול זימון התורים.

כרטיס מומחה

top box border
חברת "טלאופיס" מקבוצת "טלאול" בחרה ב ibooqu כתשתית לניהול שרותי זימון תורים וניהול יומן אינטרנט עבור לקוחותיה. כל היתרונות של מערכת זימון התורים הטובה בישראל בלי לוותר על מענה אנושי.

התקשר עכשיו: 03-95-33-805

ניהול התורים ע"י ibooqu הוכיח כי הוא מביא לשיפור הזמינות הארגונית כלפי מטופלים ולקוחות קצה תוך שיפור שביעות הרצון של כל בעלי העניין והקטנה מהותית בעלויות התפעול.

לקוחות פתרון ניהול התורים באינטרנט ברמות השונות – החל ממנהלי העסק דרך העובדים וכלה בלקוחות העסק מדווחים על שביעות רצון ניכרת ותחושת קידמה בשימוש בפתרון זימון התורים של ibooqu.

דוגמאות לעסקים היכולים להשתמש בפתרון ניהול הפגישות והתורים של ibooqu בכדי לשפר את שביעות רצון לקוחותיהם ולהקטין את עלויות תפעול זימון התורים שלהם: מרפאות, רופאים, מטפלים, קוסמטיקאיות, ספרים, מעסים מקצועיים, מרפאים אלטרנטיביים, מרפאים סינים, מחלקות שירות באירגונים, פסיכולוגים ועוד.

 
 

הפתרון של ibooqu מקדם כל מרפא, מטפל ונותן שירות מעל לסטנדרטים הנהוגים אצל רוב ספקי השירות הציבורייים הגדולים כגון קופת החולים כללית, קופ"ח מכבי, קופ"ח לאומית, קופ"ח מאוחדת, בבתי החולים, מעבדות לבדיקות ציבוריות. 

הפתרון של ibooqu תורם לכל המתעניינים בפתרונות לנושאים הקשורים בקביעת תור, מענה אנושי, מוקד זימון תורים, מוקד לזימון תורים, מוקד ניהול יומן, מוקד ניהול פגישות, מוקד יומן, מענה אנושי לזימון תורים, שירות זימון תורים, שירות ניהול יומן, ניהול מרפאה, מוקד זימון תורים, זימון תורים, זימון תורים באינטרנט, זימון תורים למרפאה, ואו זימון תורים לרופא, כל אלה מקבלים מענה מושלם בעזרת הפתרון של ibooqu.

גם אלו המעוניינים ביומן אינטרנט, יומן מטופלים, יומן מטופלים אינטרנט, יומן מטפל, יומן פגישות באינטרנט, יומן פגישות לקליניקה, יומן פגישות לרופא, יומן קליניקה, יומן רופא אינטרנטי, יומן תורים למטפל, יומן תורים לרופא, מזכירה לניהול מרפאה, מזכירה לניהול קליניקה, מזכירה לניהול תורים, ניהול יומן, ניהול יומן תורים, ניהול יומן פגישות, ניהול יומן אימון, ניהול יומן באינטרנט, ניהול יומן לרופא, ניהול יומן מטופלים, ניהול יומן מרפאה, ניהול יומן רפואי, ניהול פגישות, ניהול פגישות אוטומטי. על אחת כמה וכמה הפתרון של ibooqu מתאים במיוחד לניהול פגישות באינטרנט, ניהול תורים, ניהול תורים אוטומטי, ניהול תורים באינטרנט, ניהול תורים מרפאה, ניהול תורים משרד, ניהול תורים קליניקה, קליניקה אינטרנט יומן, קליניקה יומן תוכנה, תוכנה יומן, תוכנה ניהול תורים, תוכנת זימון תורים, תוכנת זימון תורים באינטרנט, תוכנת יומן, תוכנת יומן פגישות, תוכנת יומן אינטרנט ואו תוכנה לזימון תורים באינטרנט ימצאו מענה בשירות שלנו - ibooqu.

 

הבטחה: פשוט לא תבין איך יכולת לעבוד בלי ibooqu.  לא תחזור לעבוד איך שעבדת בעבר לעולם.

התקשרו עכשיו: 03-95-33-805

או לחצו כאן להשארת פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

 

הצטרף עכשיו