איי-בוק-יו  
 
דף הבית | איך זה עובד | אודות | מחירון | צור קשר
 
 

"זה פשוט ממלא לך את היומן באופן אוטומטי!"

לא צריך סקר מסובך כדי לגלות מציאות המוכרת לך מזמן:

אתה "שורף" בין 15% ל 25% מזמנך בקביעת וניהול תורים – או מעסיק מזכירה שזהו תפקידה היחיד.

מלבד הזמן שתהליך הניהול גוזל ממך בפועל, הוא גם מהווה את אבן הנגף העומדת בפני יעילות העסק שלך. ניהול תורים נכון ממלא לך את היומן ומסדר לך את היום במקסימום יעילות.

כרטיס מומחה

top box border
חברת "טלאופיס" מקבוצת "טלאול" בחרה ב ibooqu כתשתית לניהול שרותי זימון תורים וניהול יומן אינטרנט עבור לקוחותיה. כל היתרונות של מערכת זימון התורים הטובה בישראל בלי לוותר על מענה אנושי.

התקשר עכשיו: 03-95-33-805

היום, או שאתה מנהל את התורים בעצמך תוך בזבוז זמן יקר (מכיר את הטלפונים האינסופיים עם שאלות של הבל וחוסר אפשרות להחליט מתי נוח להם?) – או שאתה מעסיק מזכירה שבמקרה הטוב ביותר עסוקה אולי 20%-50% מהזמן עבורו אתה משלם לה.

מהיום הבעיה הזו פשוט נעלמה – והמחיר פשוט מצחיק.

CSOFT גאה להציג את ibooqu, מערכת ניהול אוטומטית שפותחה בידי מפתחי מערכות של IBM, שפשוט תחולל מהפיכה בניהול העסק שלך.  ibooqu תאיץ את יעילותך וניצול זמנך באופן שמעולם לא שיערת שאפשר בכלל.

... אין צורך להתקין כלום והמערכת זמינה עבורך מכל מחשב בכל מקום בעולם.

... הזמן הנדרש ללימוד המערכת על ידך ועל ידי הלקוחות שלך? 2- 3 דקות. 

... זמן הטמעת המערכת בדרך העבודה שלך כיום? 0.

 

"בהתחלה היה לי קשה להסתגל לרעיון" אומר שון גודמן,  "חששתי מ"איבוד שליטה".  אף פעם לא היה לי חשש שווא שכזה... בחיים לא אחזור לנהל את הקליניקה כמו שעשיתי בעבר.  בחיים לא!"

איך זה עובד

תהליך ההרשמה ל- ibooqu  לוקח בין 5 עד 10 דקות.  המערכת מדריכה אותך צעד אחר צעד בקלות.  עם סיום ההרשמה נוצר לך אוטומטית אתר אינטרנט משלך עם כתובת פשוטה וקלה לזכירה (שגם יישאר שלך – אבל עוד על זה אחר כך...)

והנה מגיע אליך לקוח. 

בא נאמר שמדובר בלקוח חדש.  יכול להיות שהוא הגיע אליך לאחר חיפוש בגוגל (ibooqu ממטבת אותך בחיפושי גוגל באופן אוטומטי בלי שום פעולה מצידך, כך שהרבה יותר לקוחות פוטנציאליים ימצאו אותך בלי שום מאמץ - או הוצאה - מצידך).

באתרך רואה הלקוח את רשימת השרותים שלך, את משך הזמן והמחיר לכל שרות. לחיצת כפתור מאפשרת לו להזמין תור מיידית ללא צורך בשיחת טלפון.  פשטות התהליך מסתירה עובדה שעבור נותני שרות לא מעטים יש לה משמעות עצומה:

המערכת "סוגרת עבורך את הדיל"! 

ברגע שהלקוח מקליק על כפתור ההזמנה, נפתח לפניו היומן הפגישות הפנויות שלך.  הוא רואה רק את המועדים הפנויים באופן ברור.  קביעת הפגישה נעשית מיידית בלי שאתה או מישהו אחר צריך לבזבז אפילו דקה מזמנו.

"הלקוחות מאוהבים במערכת. לכמה מהלקוחות היותר מבוגרים לא נוח עם האוטומציה, אז לאלה אני עונה בטלפון" אומר גדעון רז. "מדובר פה בפחות מ 10% מהלקוחות .חשוב על זה הוא אומר, אני חוסך 90% מהזמן של קביעת תורים!"

אבל זו רק ההתחלה.

מקסימום לקוחות ביום...כל יום...באופן אוטומטי!

מערכת ibooqu עושה הרבה יותר מאשר "רק" לקבוע תורים עבורך. 

אם אתה מציע טיפולים, אימונים או שרותים שונים האורכים פרקי זמן שונים, עלולים להיווצר "חורים" ביום העבודה שלך.  אתה שם ממילא אך היום שלך עלול להיות מנוצל רק בין 65% - 70% אפילו בימים טובים(!).  ביום בו תצטרף לשירות ibooqu תיפתר ובאופן אוטומטי לחלוטין!

מערכת ibooqu בנויה למקסם את יום העבודה שלך.  אפילו הטובה שבמזכירות לא יכולה לעשות את מה עושה המערכת עבורך באופן אוטומטי.  המערכת עושה זאת בשתי דרכים.

ראשית, ibooqu תארגן לך את מערך הפגישות באופן שימלא לך את היום באופן אופטימאלי - יום אחר יום, שבוע אחר שבוע, חודש אחרי חודש, שנה אחר שנה.

היחיד שיקבע את רמת התפוסה שלך בכל עת...הוא אתה – וכן, גם זאת בלחיצת כפתור.

אך מעבר לכך, ב-ibooqu יש גם פיצ'ר של "רשימת המתנה" אוטומטית.  לקוח יכול להירשם אליה עם העדפה כזו או אחרת.  במקרה של ביטול, תשלח הודעת דואר אלקטרוני ו-sms ללקוח הממתין ויקבע לו או לה תור מיידי אותו יאשר הלקוח.  במידה והזמן לא נוח ללקוח הספציפי יוכנס לקוח אחר במקומו... והכל אוטומטי. בלי טלפונים ובלי מגע יד אדם.  כל שעליך לעשות זה את מה שאתה טוב בו וזה לתת שרות בתחם עיסוקך ...וזהו.

"מדהים עד כמה שזה יעיל"  אומר שון גודמן. " בחלומותיי הוורודים ביותר לא תיארתי לי את זה כך".

ועכשיו למשהו עוד יותר משמעותי: ואחד החלקים החשובים ביותר מהפלא של ibooqu הוא הסוף שהמערכת עושה לתופעה המרגיזה ביותר בחייו של כל נותן שרות מכל תחום:

סוף לאיחורים ולפגישות שנשכחו!

אם אתה כמונו אז אם יש משהו שפשוט מוציא אותך מדעתך אלו האיחורים.

הסיבה ל 90% מהאיחורים והפגישות לא ממומשות היא שכחה, החל מ "הייתי בטוחה שהפגישה ב 12:00" וכלה ב "רגע, הפגישה הייתה היום?? וואלה??"

לקוח שמאחר פשוט זורק לך מקל בגלגלים ומסבך את כל סדר היום. 

לקוח ששוכח פגישה זה הפסד נטו איך שלא תסתכל על זה.  אם תוותר על כסף הפגישה, הפסדת כסף.  מאידך תשלום בעד הפגישה שהוחמצה מביא לא פעם לאיבוד הלקוח.

אך ברגע שהלקוח שלך קובע פגישה דרך ibooqu, קורים שני דברים בו זמנית: 

קודם כל הלקוח מקבל הודעת דואר אלקטרוני מיידית על קביעת הפגישה.  על ידי לחיצה על קישור אחד הוא יכול לשנות את זמן הפגישה אם יש לו צורך בכך.

אך יתרה מזאת, ביום הפגישה עצמו יקבל הלקוח תזכורת - דואר אלקטרוני והודעת SMS - ישר לטלפון הנייד שמזכירה לו את הפגישה ואת השעה היעודה בזמן אמת.  המערכת מונעת איחורים ותורים נשכחים בלמעלה מ-90% מהמקרים!

"רק בשביל זה המערכת שווה פי כמה וכמה ממה שהיא עולה " אומר שון גודמן.  "אין לך מושג כמה עגמת נפש ועצבים זה חוסך לי.  אין עוד מערכת בשוק שעושה את זה."

...אבל גם זה עוד לא הכל.

מאגר נתונים אוטומטי

ברגע שנקבע למישהו תור דרך המערכת הוא נכנס מיידית למאגר הלקוחות שלך.  אין שום צורך לייבא, לייצא, או להקליד ידנית שום נתונים. 

מאותו רגע והלאה כל האינפורמציה של הלקוח, כמה פגישות היו לו וכמה נקבעו לו ומתי - כל המידע הזה תחת ידך מייד. לא צריך מזכירה ואין צורך להקליד את המידע – וממילא אין מקום לטעויות. 

בכל עת תוכל להודיע ללקוח על שינויים או כל דבר אחר בדוא"ל וב sms.  המיידע יגיע מיידית ובאופן אוטומטי.  קליק...וזהו!

אך מעבר לכל זאת, מעכשיו יש לך עכשיו רשימת תפוצה פרטית בלי לטרוח להרים אפילו אצבע.  נקראת למילואים במפתיע? אין בעיה. עם ביטול הפגישות תצא הודעה מיידית באופן אוטומטי ללקוחות להם נקבעו הפגישות.  קישור בהודעה יביא אותם אל תוך המערכת לקביעת פגישה חילופית. אין צורך לטלפן לאף אחד או להודיע באופן אישי.

אם יש לך הודעה לכלל הלקוחות, או שיש לך משהו שהיית רוצה לחלק איתם, כגון מאמר או בלוג, כל מה שצריך זה לחיצת כפתור אחת.  כולם מקבלים את התקשורת שלך באופן מיידי (וכמובן שיש לך את האופציה להסיר לקוח כזה או אחר מהרשימה למשלוח בודד או יותר.)

הבטחה: פשוט לא תבין איך יכולת לעבוד בלי ibooqu.  לא תחזור לעבוד איך שעבדת בעבר לעולם.

התקשרו עכשיו: 03-95-33-805

או לחצו כאן להשארת פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליך בהקדם

ועוד  בונוס...

ברגע שתירשם לibooqu תיצור המערכת עבורך אתר אישי שיהווה את כרטיס הביקור האינטרנטי שלך.  דף זה, בעל כתובת קלה לזכירה, יכלול את כל השירותים שאתה מציע ופרטים נוספים.  הדף ממוטב גוגל ויעלה מיידית וביעילות בחיפוש!

 

הצטרף עכשיו